Kim jesteśmy? Dlaczego warto dołączyć do naszej grupy?

W zajęciach mogą uczestniczyć osoby, które chcą zwiększyć swoją świadomość żywieniową, popracować nad samooceną i motywacją, nauczyć się prawidłowych zachowań i nawyków żywieniowych, posiadające problemy z odżywianiem i utrzymaniem diety, oraz wszyscy, którzy chcą nauczyć się radzić sobie z własnymi emocjami. Zajęcia wykorzystują sprawdzone techniki i elementy różnych nurtów terapeutycznych oraz dietcoachingu.

Będąc z nami – możesz być sobą. Możesz mówić o swoich problemach, a możesz pozostać słuchaczem. Jesteś w pełni akceptowany przeze mnie i przez grupę. Twoja obecność, uwaga i empatia daje siłę innym. Możesz potrzebować pomocy i tą pomoc dawać. Możesz wyrazić siebie.

W związku z tym, że jest nas zawsze dużo na warsztatach, a sala ma ograniczone możliwości o zapisie na warsztat decyduje wpłata za zajęcia, a nie kolejność wypełnienia formularza. Nie chcemy, aby osoby, które wypełniły formularz, ale nie wniosły opłaty blokowały miejsce osobom, które są zdecydowane. Dziękujemy za uszanowanie naszego regulaminu.

Czym będziemy zajmować się na najbliższych warsztatach?

Czy można radzić sobie z emocjami i napięciem inaczej niż objadając się, kłócąc z małżonkiem czy wchodząc w nałogi? Czy można wyrazić pragnienia inaczej niż tylko słowami? Można i to w bardzo kreatywny sposób. Zapraszam na kolejne spotkanie Akademii DietoMotywacji.

Najbliższe warsztaty:

8 lutego 2017, godz. 18.30

Miejsce:

Polskie Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej VOTUM ul. Golikowka 6, Kraków 

Koszt:

50 zł za osobę

(płatność na konto nr: 04 1140 2004 0000 3502 7593 6916)

Kliknij poniżej aby wypełnić formularz zgłoszeniowy:

formularz